Spółki komunalne

Gospodarka odpadami

Gospodarka odpadami

W branży gospodarki odpadami wspieramy spółki komunalne w pozyskiwaniu dofinansowania na realizację projektów inwestycyjnych, organizacji zamówień in-house oraz audytach rekompensaty za świadczenie usług w ogólnym interesie gospodarczym. Wspieramy w dostosowaniu do nowelizowanych przepisów oraz świadczymy doradztwo interpretacji regulacji prawnych.

WYBRANI KLIENCI

Branża ciepłownicza

Branża ciepłownicza

W branży ciepłowniczej doradzamy spółkom komunalnym w pozyskiwaniu dofinansowania na realizację projektów inwestycyjnych, jak również wspieramy procesy modernizacji przedsiębiorstw w kontekście transformacji energetycznej. Świadczymy również wsparcie w procesach zatwierdzania taryf ciepłowniczych.

 WYBRANI KLIENCI

Branża wodociągowo-kanalizacyjna​

Branża wodociągowo-kanalizacyjna

W branży wodociągowo-kanalizacyjnej doradzamy spółkom komunalnym w pozyskiwaniu dofinansowania na realizację projektów inwestycyjnych, dostarczamy wsparcia w modernizacji procesów zarządczych, jak również świadczymy usługi w zakresie dostosowania do zmian uwarunkowań prawnych. 

WYBRANI KLIENCI

Branża transportowa

Branża transportowa

W branży wodociągowo-kanalizacyjnej doradzamy spółkom komunalnym w pozyskiwaniu na realizację projektów inwestycyjnych (w tym związanych z modernizacją taboru), jak również przeprowadzamy audyty rekompensaty za świadczenie usług w ogólnym interesie gospodarczym, zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia (WE) 1370/2007.

WYBRANI KLIENCI

Referencje

Masz pytanie lub potrzebujesz więcej informacji?