Budowanie strategii i systemów zarządzania

POLINVEST opracowuje strategie przyszłego działania, zarówno w kontekście kompleksowej działalności podmiotu, jak i wybranych obszarów działania lub procesów biznesowych, np. marketingu i sprzedaży, organizacji i zarządzania, finansów, rozważanych programów inwestycyjnych. Zaangażowanie POLINVEST w zakresie opracowania i wdrożenia strategii dotyczy zarówno przypadków poszukiwania nowych kierunków rozwoju, potrzeby przebudowy modelu biznesowego dotychczasowej działalności, jak i konieczności głębszej restrukturyzacji finansowo-organizacyjnej podyktowanej trwałymi problemami w zakresie rentowności sprzedaży i bieżącej obsługi zadłużenia.

 Doradztwo we wdrażaniu systemów zarządzania jest usługą, którą POLINVEST wypracował dzięki wieloletnim praktykom w działalności konsultingowej. Istotą tej usługi jest solidny projekt oraz wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania, który opiera się na spójnych i kompleksowych narzędziach zarządzania organizacją. Wynikiem tego jest przystosowanie jej do szybko zmieniających się uwarunkowań.

Oferta POLINVESTU w zakresie wdrażania systemów zarządzania obejmuje:

Podejście POLINVEST do zarządzania Prezes Zarządu – dr Wiesław Samitowski przedstawił w swoich artykułach zamieszczonych w Zeszytach Naukowych Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Zeszyt Naukowy 38 - Zarządzanie Wiesław Samitowski

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Zeszt Naukowy 34 - Nauki Ekonomiczne i Społeczne Wiesław Samitowski

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Wybrane projekty

Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A.

Opracowanie Strategii RFG S.A. na lata 2021-2025

Uniwersytet Wrocławski

Opracowanie Strategii rozwoju Uniwersytetu Wrocławskiego na lata 2021-2030

Wiolinowa Częstochowa Sp. z o.o.

Opracowanie Strategii Spółki na lata 2021-2025

Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Przeprowadzenie audytu organizacyjnego SU w Krakowie wraz ze sformułowaniem rekomendacji w obszarze systemu zarządzania

Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

Przeprowadzenie audytu organizacyjnego UR w Krakowie wraz ze sformułowaniem rekomendacji w obszarze systemu zarządzania

Masz pytanie lub potrzebujesz więcej informacji?